Az oldal kabalái:
Skype-címeket is írhattok ám! Az én skype-om: lizi141
Bye: Lizi (Adry, Shayu)
Sziasztok lányok. Kösyke. Felvettelek titeket. Majd talizunk.
Bye: Lizi
Szia Lizike!
Msn-em: [email protected]
Szia Shayu! Az enyém meg: [email protected]
Bye: Lüssi, és Kourny
ajumi sziasztok az én msn cimem: [email protected]
sziasztok az én msn cimem: [email protected]
csá
Az enyém: [email protected]
Bye: Kaydo Tayrany
Az enyém: [email protected] (az msn ugyanez) Bye: Shayu (Lizi, Adry)
Frissek:
2008.10.25. szombat (16:19)
Sok minden Tb-ről és egyebekről! ;)
Bye: Adry